Sprzedaż

W ofercie posiadamy suknie wyprodukowane przez renomowanych krajowych producentów. Suknie uszyte według panujących obecnie trendów. Tkanin najlepszej jakości w różnej stylistyce i kolorach. Ceny naszych nowych sukni są uzależnione od danego projektu oraz marki.

Wypożyczalnia

Jeśli nie chcesz kupić nowej sukni, możesz ją u nas wypożyczyć. W naszej ofercie posiadamy wiele modeli znanych, renomowanych firm. Koszt wypożyczenia sukni ślubnej uzależniony jest od wybranego przez państwa modelu. Suknie są w doskonałym stanie za dobrą cenę.

Dodatki

W naszym salonie oferujemy Przyszłym Pannom Młodym możliwość zakupu całej gamy niezbędnych dodatków i akcesoriów ślubnych takich jak obuwie, bielizna w tym specjalne gorsety modelujące sylwetkę, piękne biustonosze, torebki, welony, stroiki, rękawiczki, podwiązki, biżuterię oraz wiele innych.

Wybierając sukienkę oraz obrączki uzyskujecie Państwo RABAT w wysokości 100 złotych
Informujemy, że nie wszystkie sukienki znajdujące się na stronie jednocześnie znajdują się w salonie, jednak istnieje możliwość ich indywidualnego zamówienia. W naszym salonie znajdują się też modele z limitowanych kolekcji, które nie są umieszczone na stronie internetowej.